Kat Deluna
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kat Deluna

Kat Deluna Fan Club

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bir anınızı anlatınn

3 posters
YazarMesaj
cemrekoliq
Süper Moderatör
Süper Moderatör
cemrekoliq

Kadın
Hangi Ünlünün Hayranısın : cemre kemer, avril lavigne, tokio hotel, hilary duff
Sitede Ne Olmak İstiyorsun? : fark etmez
Siteyi kaç kişiye tavsiye ettin? : 10

bir anınızı anlatınn Empty
MesajKonu: bir anınızı anlatınn   bir anınızı anlatınn Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 2:50 am

arkadaşlar buraya bir anınızı anlatmanız yeterli!!!

korkunç olurr komik olurr herşey olurr
iyi eğlenceler vE
İYİ FORUMLAR... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
YaSeMiNjİ Elİf
O Şimdi Bannlı
O Şimdi Bannlı
YaSeMiNjİ Elİf

Kadın
Hangi Ünlünün Hayranısın : yasemin yürük avril
Sitede Ne Olmak İstiyorsun? : moderatör

MesajKonu: Geri: bir anınızı anlatınn   bir anınızı anlatınn Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 10:18 am

birgün beşiktaş'da annemle beraber yürüyoruz tabi ben önden gidiyorum daha sonra arkamı döndüm ve baktım ki annem yok bu yüzden çok korktum az kalsın ağlıycaktım ki annem yanıma doğru geldi hemen ona sarıldım ve onu öptüm o günü ben bu yüzden hiç unutmam
http://www.katdelunafanclub.yetkin-forum.com
cemrekoliq
Süper Moderatör
Süper Moderatör
cemrekoliq

Kadın

MesajKonu: Geri: bir anınızı anlatınn   bir anınızı anlatınn Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 6:07 am

sağol canımm bendede olmuştu Very Happy o duyguyu bilirim sıra bendeee

23 Nisan günü (bu 23 nisan)sıtattan sonra sena,annesi,ben,annem ve belgin teyze vede tabi senanın kardeşi sertuğ pikniğe gittik sena ve ben top aldıkk oynadık profitrol yedik (ayıptır söylemesii)sonraa hamağa yattık ve "rahat hayat rahat hayat bak keyfine gelde YATTTT (YATTT dediğimizde tam oturdukkkiii) ne oldu dersinizz???? kütt yere kapaklandıkkk kalçalarımızın üstünee tabii belgin teyze annem senanın annesi yüzümüze bakarken kendilerini gülmekten alamıyorlardı tabiki bizdeee sonra birdaha hamak kurduk sena oturmaktan korku çünük düşeceğini düşündü bu bu yüzdenn annem bağladı çünkü senanın annesi ben ve sena bir ucunu annem tek başına diğer ucu bağladı ama kopan kısım üç kişinin bağladığı kısımdıı sena anneme güvendi ve sağlam olduğunu düşündü ve oturduuu sonrada biz kalkıp çiçek diktikk ve FISSSSSSSSSS diye sesler gelmeye başladıı tabi salaklık bizdeee bir bakalımkii fıskiyeler açılmasınmıı???? her bir yanımızdann geliyooo sena ve ben bir yandan telefonlarımızı ve çantamızı kurtarmaya çalışıyordukkk ayrıca ben sertuğ'yu oradan uzaklaştırmaya çalışıyordummm ne ? ooooooo çok sürdü oraları toplamamızz bir baktık bizimkiler gülüyorr (annelerimiz ve belgin teyzem)soralım derken filiz teyzemin (senanın annesi) yerde olduğunu gördükkk tam gidiyordukki hamağı unuttuk onu çıkarmaya çalıştık o an fıskiyelerin döndüğünü gördük çok ıslandık bir tek annem az ıslandı sonra filiz teyze sonra belgin teyze sonra sena ve benn böyleeeeee
NASILIM?????(BİRA;Z UZUN OLDU AMA NAPIYIMMM) BU ARADA YILDIZ PARKINDA OLDU BU OLAYY ORDA SİNCAPTA GÖRDÜKKK
YaSeMiNjİ Elİf
O Şimdi Bannlı
O Şimdi Bannlı
YaSeMiNjİ Elİf

Kadın

MesajKonu: Geri: bir anınızı anlatınn   bir anınızı anlatınn Icon_minitimePerş. Mayıs 01, 2008 8:29 am

birgün yazlıkta yürüyodum ama öyle yere değil havalara bakıyodum ondan sonra hoşlandığım çocuk geldi ve çarpıştık tam o sıradada elimde ayran verdi bütün ayran döküldü sonra ikimiz birden gülmeye başladık bu benim rezil oluğum gündür bu yüzden de o gün hiç aklımdan çıkmıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
cemrekoliq
Süper Moderatör
Süper Moderatör
cemrekoliq

Kadın

MesajKonu: Geri: bir anınızı anlatınn   bir anınızı anlatınn Icon_minitimeCuma Mayıs 02, 2008 5:36 am

birgün önceki anımdaki arkadaşım sena ile ben beraber kararlaştırdıkk senalarda kalacaktım sonra birgün annesi filiz teyze ile birlikte bir şeyler almaya çarşıya çıktık sonra ardından bir telefon geldi ve senanın amcasımı ne aramış bizde tek başımıza anahtarı vermek üzere senaların evinin yolunu tuttuk ama bir sena birde bennn sonra senalar yeni taşndığı için yani bir kaç ay olmuştur sena evinin yolunu pek iyi bilmiyorduu bizde bu sefer kaybolmuştuk yoldan geçen bir teyzeye rica ettik ve bizi bakkaldaki telefondan filiz teyzeyi arattı ve filiz teyze bizi profilonun önünde beklediğini söyledii çok rahatladık bu arada teyzeyede sena ile kardeş olduğumuzu söyledik işin gırgırı oradaa ama bizim için unutulmaz bir gündü doğrusuu!!!!!!!!!!
YaSeMiNjİ Elİf
O Şimdi Bannlı
O Şimdi Bannlı
YaSeMiNjİ Elİf

Kadın

MesajKonu: Geri: bir anınızı anlatınn   bir anınızı anlatınn Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 8:56 am

birgün bizim sınıftan birçocukla biz şakalaştık ondan sonra beni biitti arkamdada cam vardı cam üstüme düşt ve kırıldı hemonun parasını ödedim hemde abnnem bsbasm bana çook kızdı ya bana birşey olcak diye
Shakira
Mega Moderatör
Mega Moderatör
Shakira

Kadın
Hangi Ünlünün Hayranısın : Shakira,Avril lavinge,Kat deluna
Sitede Ne Olmak İstiyorsun? : admin
Siteyi kaç kişiye tavsiye ettin? : Kat Deluna yı fazla tanıyan yok ama tavsiye ediyorum.

MesajKonu: Geri: bir anınızı anlatınn   bir anınızı anlatınn Icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 12:13 pm

Okulda güzel güzel yürüyordum.Herkes bana bakıyordu.BEN HALA dİKKAT ÇEKİCİ ŞEKİLDE YÜRÜYORDUM BİRDEN Bİ KAYDIM HERKES BANA GÜLDÜ.(BİRDDAHA BUNU YAŞAMAK İSTEMİYORUM.)
https://katdelunafanclub.yetkin-forum.com
cemrekoliq
Süper Moderatör
Süper Moderatör
cemrekoliq

Kadın

MesajKonu: Geri: bir anınızı anlatınn   bir anınızı anlatınn Icon_minitimeSalı Mayıs 13, 2008 6:05 am

YaSeMiNjİ Elİf demiş ki:
birgün bizim sınıftan birçocukla biz şakalaştık ondan sonra beni biitti arkamdada cam vardı cam üstüme düşt ve kırıldı hemonun parasını ödedim hemde abnnem bsbasm bana çook kızdı ya bana birşey olcak diye

biliyorum bende vardım ben ordan çıkmasaydım benim kafamın parasınıda ödemen gerekirdi neyseee

SU ŞİŞESİ

bir gün yaseminji elif ile birlikte su şişesinin başını deldik okulun dışına çıktık ve su savaşı yaptık o arada yelda yani diğer admin cama çıktı ve aşağı pergel attı bizdi tekrar deldik sonra sınıfa girdik ve ben okula girerken merdivenlerde yaseminji elife su sıktım ve ıslandı sınıfa girdiğimizde üstüme doğru geldiğini gördüm tam sıkma dedimmm sıktı ve salak hademee gördü sonra sınıfta su savaşı yapıyoruz sandı benim babam bizim okulda çalıştığı için (müdür yar. ve öğretmen) beni ve yaseminji elifi idareye götürdü tamda idare denemez kapısının önüne ben bir yandananlatıyım diyorum anlatamıyorum y.elif bişey söylemeden beni izliyoooo kabak benim başımda patladı o zamandan beri bunu unutmuyorum ve ona çok kızgınımmmm Mad
Shakira
Mega Moderatör
Mega Moderatör
Shakira

Kadın
Hangi Ünlünün Hayranısın : Shakira,Avril lavinge,Kat deluna
Sitede Ne Olmak İstiyorsun? : admin
Siteyi kaç kişiye tavsiye ettin? : Kat Deluna yı fazla tanıyan yok ama tavsiye ediyorum.

MesajKonu: Geri: bir anınızı anlatınn   bir anınızı anlatınn Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 10:09 am

şu anda hiç anım yok ama cemrekoliq anın çok güzel
https://katdelunafanclub.yetkin-forum.com

bir anınızı anlatınn
1 sayfadaki 1 sayfası